Dříve platilo, že byly mobily hezčí bez krytu, obal je dělal jen zbytečně tlustší. Dnes už je situace jiná – bez stylového krytu jste out. Třeba kryty na iPhone seženete téměř s jakýmkoliv motivem. Vyjádříte jimi lásku ke sportu, určité značce nebo seriálu.
Dnešní kryty se překonávají v tom, který je tenčí. Standard je asi 0,3 mm, což mobilu na tloušťce opravdu moc nepřidá. Přesto mají svůj účel. Je pravda, že proti pádu lépe ochrání kryt gumový, pevný plastový chrání spíše před poškrábáním. To je ale koneckonců pro většinu uživatelů důležitější. Když si vygooglíte kryt na iPhone nebo jiný běžný model telefonu, zjistíte, že těch pevných plastových se dělá nejvíc – jsou levnější a je po nich větší poptávka.
Chcete být originál?
Účelem krytů je být originální. Když máte ajfouna, jste možná hipsteři, ale originální ani náhodou, protože to je docela častý telefon. Když máte Samsung, možná ho nemá pět dalších lidí z vašeho paneláku, ale stejně si pořídíte kryt na Samsung, protože chcete být originál. Jenže pravda je taková, že s tuctovými kryty nejste originální ani trochu.
Jedině že byste si udělali úplně vlastní kryt. Když si na něj dáte vlastnoručně vyfocenou fotku, šance, že bude mít někdo stejný, je asi tak… 0%. Vytvořit si vlastní kryt na mobil přitom není vůbec těžké. Buď použijete fotku nebo si jednoduše navrhnete design s nějakým nápisem nebo vzorem.
Co na vlastní kryt umístit?
- fotku přítele/přítelkyně
- fotku oblíbeného místa
- fotku domácího mazlíčka
- oblíbený citát
Služba MyCase.cz to všechno umožňuje. V konfigurátoru svého krytu si vyberete barvu nebo vzor krytu, přidáte text, vyberete připravený obrázek či nahrajete vlastní fotku. Vznikne unikátní dílo, které nebude mít nikdo jiný na světě.
Kryt na mobil s vlastní fotkou je taky dobrým tipem na dárek k narozeninám, svátku nebo prostě jen tak. Své chytré telefony máme neustále v ruce, takže na vás obdarovaný nebo obdarovaná po celý den nezapomene.